Strona główna
Wiadomości
  ogólne
Monety polskie
Monety
  kolekcjonerskie
Monety z Polską
  związane
Stany
  zachowania
Biblioteczka
Artykuły
Forum
Ogłoszenia
Linki
Autor
Sponsoring
Współpraca
Kontakt
 

 
          Sponsoring

Aktualnie jedynym sponsorem serwisu jest serwer darmowych kont www - friko.pl. Jednak poszukuję osób/firm/instytucji które chciałyby wesprzeć moją działalność - nie chodzi tylko o materialne aspekty tej sprawy. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt.

Serwis ten prowadzi także system reklamowy - przykład znajdziesz u góry tej strony. System ten działa gównie na zasadzie wymiany, a autor strony nie wystawia faktur za zlecone wyświetlanie banerów. Sposób przeliczeń banerów jest ustalany indywidualnie, tak aby był jak najbardziej korzystny dla osoby przystępującej do systemu. Ilość wyświetleń zależy tylko i wyłącznie od ilości wyświetleń banera tego serwisu na Twoich stronach i odpowiedniego przelicznika.
Przykładowo umieszczając baner nr 1 u góry Twojej strony głównej otrzymasz przelicznik 1:1 czyli jedno wyświetlenie mojego banera spowoduje wyświetlenie Twojego banera u mnie. Sprawa jest w miarę prosta, a jeśli posiadasz ciekawą stronę możesz liczyć na dodatkowe kilka tysięcy wyświetleń GRATIS! Do programu może przystąpić każda strona, bez względu na tematykę. Wymagane jest tylko spełnienie kilku podstawowych zasad regulaminowych:

1. Do programu może przystąpić strona mająca oglądalność powyżej 200 wejść/mieniąc.
2. Do programu mogą przystąpić tylko strony zgodnie z polskim prawem i nie naruszające innych "niepisanych zasad".
3. Zabrania się umieszczania banerów podlegających pod system w linkach. Umieszcane tam opisy i łącza mają charakter informacyjny i podlegają innym programom wymiany.
4. Zabrania się działań na niekorzyść serwisu i podejmowania prób tworzenia antyreklamy. 
5. Zabrania się umieszczania na jednej stronie większej ilości banerów i korzystania z wszelkiego typu praktyk dzięki którym w sposób nieuczciwy będzie podnoszona ilość wyświetleń.

Dodatkowo informuję, iż prowadzone są jawne statystyki dotyczące ilości wejść na strony, ilości użytkowników, przekierowań etc. W związku z tym osoba przystępująca do programu ma pełen wgląd w cały system i na bierząco może kontrolować własne wyniki. Poniżej przedstawiam przykładowe banery podlegające wymianie: 

 

1

2

3

Aby wejść do systemu, uzyskać dodatkowe informacje etc. należy przesłać e-mail na adres: monetki@op.pl. Powinien on zawierać także numer banera jaki chciałbyś umieścić na swej stronie, adres Twojej strony, miesięczną ilość wejść i informacje o miejscu umieszczenia jednego z powyższych banerów.